Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej

Aby odpowiedzieć na potrzeby pacjentów, oferta stomatologiczna została rozszerzona o wybrane zabiegi medycyny estetycznej.

Zabiegi chirurgii stomatologicznej podobnie jak medycyny estetycznej wymagają przygotowania medycznego oraz sprawności manualnej. Chirurdzy stomatologiczni w naszym gabinecie posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zakresie zabiegów z wykonywanych z przerwaniem ciągłości skóry. Przeprowadzane są one z zachowaniem standardów i dobrych praktyk dla procedur medycznych, jak również aktualną wiedzą medyczną. Zależy nam, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pacjentom.

Jakie zabiegi oferujemy?

Wśród zabiegów znajdują się:
  • mezoterapia igłowa (wampirzy lifting),
  • botoks.

Mezoterapia Igłowa (wampirzy lifting)

Celem zabiegu jest dostarczenie skórze składników nawilżających, regenerujących i odżywczych, by poprawić jej wygląd i jędrność. Po wykonanym zabiegu mezoterapii igłowej (zwanym też wampirzym liftingiem) zmarszczki są widocznie płytsze, a skóra zregenerowana. Może być on wykonywany na dowolnej części ciała, jednak najczęściej wykonywany jest na skórze twarzy, szyi czy dłoniach. Zabieg wykonuje się z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRF). Pozyskuje się z krwi pacjenta, dzięki czemu nastrzykiwany materiał jest biozgodny i bezpieczny dla pacjenta.

Botoks

Zabieg wykonywany w celu redukcji zmarszczek mimicznych. Nazwa pochodzi od toksyny botulinowej typu A, czyli substancji, którą podaje lekarz.  W małych dawkach jest ona zupełnie bezpieczna i ma działanie miejscowo rozluźniające na mięśnie.  Efekt wygładzenia pojawia się kilka dni po zabiegu i utrzymuje się około 3 do 6 miesięcy.

 

 

Umów wizytę

Telefon +48 603 134 992

Adres ul. Batorego 30, 28-100, Busko-Zdrój

Przewiń do góry