O nas

Leczymy Państwa w Busku-Zdroju od 2004 roku

Ul. Batorego 30, 28-100, Busko-Zdrój

O gabinecie

Kulig Centrum Stomatologii i Chirurgii Jamy Ustnej to gabinet działający w Busku-Zdroju od 2004 roku (wcześniej pod nazwą IXDENT). Na przestrzeni lat udało nam się zdobyć zaufanie pacjentów i stworzyć miejsce, w którym można uzyskać leczenie na najwyższym poziomie. 

Specjalizujemy się w zabiegach chirurgicznych, na które przyjeżdżają do nas pacjenci z większości okolicznych miejscowości. Posiadamy samodzielną pracownię RTG, wyposażoną w cyfrowy aparat pantomograficzny z modułem 3D do wykonywania tomografii. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać większość zabiegów na miejscu, bez konieczności odsyłania pacjentów po dodatkowe badania.

O nas

Gabinet założony został przez małżeństwo stomatologów chirurgów stomatologicznych: Pawła Kuliga oraz Beaty Dalmaty-Kulig. 

Zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną, ugruntowaną wieloletnim doświadczeniem, oraz licznymi kursami w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w zabiegach Chirurgii Stomatologicznej. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, w trosce o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Pacjentów.

Jako lekarze, dokładamy starań, by leczyć pacjentów zgodnie z etyką zawodową, traktując zdrowie pacjenta jako nadrzędną wartość. 

lek. stom.

Paweł Kulig

Specjalista Chirurgii Stomatologicznej

Specjalista Chirurgii Stomatologicznej, w gabinecie zajmuje się leczeniem chirurgicznym, w tym leczeniem wymagających przypadków. Bardzo ceni sobie profesjonalizm w pracy i etykę zawodową, dlatego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, proponując najlepsze możliwe leczenie. W pracy z pacjentem jest w pełni skupiony na wykonywanym zabiegu, by zapewnić bezpieczeństwo i poprawność wykonanego procesu.

Odbył specjalizację w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej UJ w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Rydygiera w Krakowie w latach 2007-2008 oraz Konsultacyjnej Poradni Chirurgii Stomatologicznej Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej im. Z. Żaka w Krakowie w latach 2008-2012. 

lek. stom.

Beata Dalmata-Kulig

Specjalista Chirurgii Stomatologicznej

Specjalista Chirurgii Stomatologicznej, lekarz stomatolog zajmujący się w gabinecie głównie stomatologią zachowawczą i protetyką. W pracy z pacjentem ceni sobie komunikację, którą bardzo doceniają pacjenci lecząc się stale pod jej okiem od momentu otwarcia gabinetu w 2004 roku. Zawsze stara się objaśniać proces leczenia i kolejne jego etapy. Ze względu na wrodzone poczucie piękna, wykonuje wyjątkowo estetyczne prace.

Odbyła specjalizację z zakresu Chirurgii Stomatologicznej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie.

Umów wizytę

Telefon +48 603 134 992

Adres ul. Batorego 30, 28-100, Busko-Zdrój

Przewiń do góry